178 | PODVEČERNÍ ULICE V ZIMĚ
LEVI Vasili (1878 – 1954)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 26 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 47 x 56 cm, datace 1927, signováno vpravo dole V. Levi 1927.